Щороку у четверту суботу листопада (цьогоріч – 27.11.2021) ми вшановуємо пам'ять мільйонів' українців, загиблих під час Голодомору, хвилиною мовчання та запаленням свічок на центральних площах міст, біля пам’ятників жертвам Голодомору, в храмах, в закладах освіти. 25 листопада в БЗЗСО 3 пройшла година пам’яті і скорботи «Ми - молоді весняні квіти, голодні, босі і роздіті»...
Болградский экопроект вступил в практическую стадию
Первый из десяти закупленных компостеров для переработки органических отходов в удобрения сегодня был установлен в общеобразовательной школе №3 города Болград.
Процедуре передачи компостера предшествовала очень эмоциональная и познавательная встреча участников проекта с учениками второго класса данной школы.
Совместно с педагогами активисты провели урок э
... Читати далі »
Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров'я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.
Тому традиційно в нашій школі проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.
У школі 29 вересня, пройшов національний урок пам'яті до 80-ї роковини трагедії Бабиного Яру. Розповісти про звірства нацистів дітям — завдання не з легких. Вчителі використовували архівні фото та відео. Такі трагедії не повинні повторюватися, повинна бути не тільки індивідуальна відповідальність у майбутньому наших дітей, які виростуть, але, власне, і колективна відповідальність. Для того, щоб не допустити будь-яких форм ксенофобії, бути толерантними до оточення за національною ознакою. Учням з 1 по 11 класи педагоги розповіли про події 80-річної давності. Навіть були сльози на очах у дітей, тому що були показані справжні фото. Фото вбивств, звичайно, ми дітям не показуємо, а ось фото речей, які залишилися. Адже речі забирали, все майно, яке було. На фото
... Читати далі »
Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Офіційно дата була встановлена в Україні 11 лютого 2004 року указом Президента України на заміну радянському Дню пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. Афганська війна була останньою з великих імперських авантюр Радянського Союзу. 15 лютого 1989 року останній радянський солдат залишив афганську землю — війна була програна. Згідно зі статистикою, в Афганістані загинули 4 тисячі українців. 72 українських воїни зникли безвісти. Майже 3 тисячі матерів втратили своїх синів, півтисячі жінок стали вдовими, 711 дітей – сиротами. Більше 8 тисяч українців отримали поранення, 6 тисяч залишилися інвалідами. Це страшна ціна, яку заплатила Україна за імперські амбіції Кремля. Крі
... Читати далі »
Щороку 14 грудня в Україні вшановують подвиг ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, які врятували не лише українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки некерованої ядерної стихії. Саме у цей день в 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС. Прикладом мужності та героїзму були дії ліквідаторів, які працювали в зоні радіаційного забруднення. Учні нашої школи пам’ятають Героїв, які віддали життя у боротьбі з радіаційним лихом. Світла та вічна їм пам’ять.
29 жовтня в школі відбулось Шкільне методичне об'єднання - це професійне об'єднання педагогів, створене для їх спільної діяльності і спілкування.
Основна функція методичного об'єднання - підвищення професійної компетентності вчителів.
У сучаснії школі зросла потреба у вчителі, здатному модернізувати зміст своєї діяльності за допомогою критичного, творчого її освоєння і застосування досягнень науки і передового педагогічного досвіду.
Тому організація методичної роботи є одним з найважливіших напрямків в діяльності педагогічного колективу та сприяє активізації діяльності вчителів.